AN Dizains - firmas vēsture un darbības virzieni

Uzņēmums izveidots 2002. gada maijā un tā dibinātājs ir Aras Noreika.
Pie mums strādā plaša profila darbinieki, tādēļ produkcijas cena un kvalitāte ir konkurētspējīgas un, pateicoties tam, firma ir strauji augusi un attīstījusies. Aizvadītajos gados esam izgatavojuši daudzas kāpnes, iemācījušies strādāt vēl ātrāk un kvalitatīvāk. Pateicoties mūsu produktu ekskluzivitātei un kvalitātei, esam spējuši radīt pieprasījumu pēc mūsu kāpnēm gan Latvijas tirgū, gan citu Eiropas valstu tirgos.

Galvenais darbības virziens ir kāpņu izgatavošana un uzstādīšana, taču veicam arī citus pakalpojumus, kuri saistīti ar metāla apstrādi un kokapstrādi (vārti, žogi, nojumes, interjera dizaina elementi, alumīnija metināšana, kokgriezēja darbi, ekskluzīvu mēbeļu izgatavošana u.c.).

Uzņēmumā ir metālapstrādes cehs un galdniecība, tur varam izgatavot pasūtījumus no metāla, no koka, kā arī tos kombinējot. Sadarbojamies arī ar stikla ražotājiem, akmens materiālu izplatītājiem, kalējiem, dizaineriem un citiem sava amata meistariem, kā rezultātā varam piedāvāt daudz variantu, kā padarīt kāpnes par vienu no skaistākajiem elementiem Jūsu mājā.

Darbi tiek projektēti ar datora palīdzību un pēc vajadzības izstrādājumam var pasūtīt 3D vizualizāciju.

Kad izgatavojam kāpnes, domājam par tādām vērtībām, kā vienreizējs dizains, kvalitāte, ilgmūžība un ar rezultātu apmierināts klients.

Firmas darbības pamati balstās uz kristīgām vērtībām.