AN Dizains - Ekskluzīva un Unikāla Dizaina Kāpnes un Margas.

Kāpnes Liektas un Taisnas, Ekskluzīvas un Vienkāršas, Dizaina un Stikla, Nerūsējoša Tērauda un Kalumu Margas, Lenteri Koka un Metāla.

Mūsu uzņēmums izgatavo kāpnes, kuru nesošās konstrukcijas ir no metāla, bet pakāpieni no koka vai cita materiāla (akmens, stikls), arī lenteris (roku balsti) var būt no koka vai metāla. Reliņu izgatavošanai parasti izmantojam nerūsējošo tēraudu, taču kā margu jeb starpreliņu pildījums iespējams arī stikls vai kalumi - gan industriālie, gan roku darbs.

Lielākā daļa mūsu izgatavotās produkcijas ir liektas kāpnes ar nesošo vidusbalstu. Savukārt šie vidusbalsti var būt no rūpnīcā ražotas kvadrātveida caurules vai arī no karkasa, kas apšūts ar metāla loksni. Šādas kāpnes sniegs Jūsu mājai pavisam citu vērtību - tās ir modernas, elegantas un reizē ļoti praktiskas. Plānojot kāpņu izgatavošanu mājai vai dzīvoklim, mēs ņemam vērā klienta vēlmes un idejas un cenšamies tās realizēt.

Izgatavojam arī kāpnes ar diviem nesošajiem balstiem. Parasti divu balstu kāpnes ir ar pretpakāpieniem (slēgtas) un zem tām var pat izveidot telpas. Vēl ir pieejams vaļējais variants, kuram nav pretpakāpienu. Kāpnes bez pretpakāpieniem sauc arī par vaļējām kāpnēm un šāda veida kāpnes izskatās vieglākas un ļauj telpai būt gaišākai.

Katras kāpnes ir unikālas, izgatavotas pēc konkrētās vietas rasējumiem. Ražojot kāpnes, mēs ne tikai veicam mērījumus un izgatavojam rasējumus, bet arī izgatavojam kāpnes, tās uzstādām klienta norādītajā vietā, un uzņemamies pilnu atbildību par paveiktajiem darbiem, kāpņu kvalitāti un izturību.

Pie mums ir iespējams pasūtīt atsevišķi kāpņu metāla karkasa izgatavošanu un uzstādīšanu, kā arī atsevišķi iespējams izgatavot arī pakāpienus un margas.

Izgatavojam arī vītņkāpnes, tās nav tik ērtas lietošanā, toties aizņem mazāk vietas.